Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

MENTORING BIZNESOWY

Jaki jest sposób na uniknięcie błędów i zastojów w biznesie? Współpraca z kimś kto doszedł samodzielnie do celu, którego sami pragniemy. Dla przedsiębiorców i osób decyzyjnych przygotowaliśmy unikalną ofertę mentoringu biznesowego z Jakubem B. Bączkiem. Obecnie jest właścicielem 5-ciu firm, z czego w trzech spółkach pełni role Prezesa (STAGEMAN Group Sp. z o.o., JBB International Sp. z o.o. oraz Mental Power Sp. z o.o.). Budując swoje marki w trzech różnych branżach (turystyka, wystąpienia motywacyjne, trening mentalny sportowców) odniósł sukces zarówno marketingowy, jak i finansowy. Teraz jest gotowy do mentoringu biznesowego dla maksymalnie 3 osób jednocześnie. Jeśli potrzebujesz mentora i jesteś gotowy na ciężką pracę z praktykiem – zapraszamy Cię do kontaktu z nami.

Korzyści z mentoringu:

  1. Skrócisz swoją drogę do osiągnięcia celu, mając u boku kogoś, kto ten cel już osiągnął.

  2. Otrzymasz gotowe narzędzia do rekrutacji i selekcji ciekawych ludzi, partnerów czy dostawców.

  3. Poznasz krok po kroku strategie marketingu social-mediowego, szeptanego i partyzanckiego.

  4. Nauczysz się stosować zasadę Pareto i zarządzać strategicznie zamiast operacyjnie.

  5. Otrzymasz możliwość zadania Jakubowi dowolnego pytania biznesowego na żywo.

„Prawdziwie pomaga Pan ludziom !”

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

 

Jacek Santorski 400x400

JACEK SANTORSKI
Założyciel Akademii Psychologii Przywództwa

WYBRANE MARKI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁEM:

MENTORING BIZNESOWY:

PRZYKŁADY TEMATÓW:

1. STRATEGIA BIZNESU, KTÓRA SKRACA WYSIŁEK

(jak zamiast mikrozarządzania, skupić się na kluczowych elementach i być liderem w swoim biznesie, zamiast odpisywania na maile… )

2. MARKETING W RZECZYWISTOŚCI “Y-GREK”

(jak zbudować ideę, wokół której pojawią się „wyznawcy” i w jaki sposób nie bankrutując, promować się na szeroką skalę)

3. BUDOWANIE SAMODZIELNEGO ZESPOŁU

(jak zbudować zespół pasjonatów, którzy chcą być odpowiedzialni za wynik firmy oraz jak ich motywować, żeby opłacało im się wzrastać)

„Polecam Jakuba”

Jakub był naszym trenerem mentalnym na Mistrzostwach. Jest inteligentny i zabawny, a na scenie to prawdziwy showman, który ma bardzo pozytywną energię i potrafi uczyć ludzi ważnych rzeczy. Polecam Jakuba!

Stephane Antiga

STEPHANE ANTIGA
Trener Mistrzów Świata w siatkówce

FAKTY:

jbb

Mówca:

Jakub B. Bączek – posiadacz osobliwego stylu życia, wolny finansowo i duchowo twórca. Zawodowy motywator i trener mentalny. Podczas licznych podróży pogłębia swój wgląd w osobowość, relacje i rozwój osobisty. Jest w pewnym sensie na ,,emeryturze”, więc mentoring biznesowy traktuje jako pasję i misję.

Ma dar przekazywania wiedzy w sposób nieszablonowy, humorystyczny i … bardzo skuteczny. Zachęca podopiecznych do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął.

Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca podopiecznych do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd. Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem.

Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”.

Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój ,,kupon” w tej chwili…

Power Speech

Szczegóły:

Nasze doświadczenia na polu mentoringu biznesowego (zarówno w przypadku zarządów banku, korporacji, drużyn sportowych jak i Klienta indywidualnego) wskazują, że najlepiej sprawdza się model spotkań 1 raz w miesiącu i zadania domowe pomiędzy sesjami. Spotkanie mentoringowe trwa zazwyczaj około 2 godzin i jest nastawione na konkretne rezultaty (Jakub brutalnie ucina tak zwane “small talki” i dba o pragmatyczność rozmów). Zawsze jest oczywiście możliwość zadania pytania, ale zazwyczaj struktura sesji jest tak ustalona, żeby „wycisnąć” z niej jak najwięcej wniosków praktycznych, do wdrożenia.

Mentoringi odbywają się w siedzibie Klienta lub w jednym z biur Jakuba (Chorzów, Warszawa). Po podpisaniu kontraktu z naszą firmą, terminy ustalone są z góry na dłuższy okres (najczęściej kilkumiesięczny) dzięki czemu łatwiej jest zaplanować sobie kalendarz. Minimalny okres mentoringu to 6 miesięcy spotkań – maksymalny to rok.

Nasi dotychczasowi Klienci potwierdzają, że w skutek mentoringu z Jakubem ich firmy bardzo pozytywnie się zmieniły, a przychody poszybowały do góry (referencje na życzenie). Zapraszamy do kontaktu z nami i ewentualnego spotkania konsultacyjnego lub rozmowy z Jakubem B. Bączkiem.

Mentoring-terminy

Terminy i Ceny:

Terminy i cena ustalane są indywidualnie poprzez kontakt z Klientem. Z uwagi na duże zainteresowanie wystąpieniami publicznymi Jakuba, łatwiej zarezerwować termin w ciągu tygodnia niż w weekend.

Ceny mentoringu zależą od stopnia złożoności celu i tematyki, dojazdu i wymagań Klienta. Ustalane są indywidualnie w każdym przypadku. Na wszelkie koszty Klienta wystawiane są faktury VAT.

Z uwagi na ograniczony czas Jakuba, w przypadku Klientów indywidualnych prowadzimy mentoring biznesowy z maksymalnie 3-ma osobami jednocześnie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy sobie prawo odmówienia Kleintowi mentoringu (np. branża stojąca w sprzeczności z wartościami Jakuba).

Zapraszamy do wstępnego kontaktu.

ZAPYTANIA:

Filip Herma
Manager Jakuba B. Bączka
tel.: 0048 791 999 222
e-mail: manager@JakubBBaczek.pl

filip-240

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń i zapytaj :-)
tel.: 0048 791  999 222,
e-mail: manager@JakubBBaczek.pl

Facebook - Polub Mój Profil