Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

MENTORING BIZNESOWY

Moja oferta mentoringu biznesowego jest skierowana do przedsiębiorców i osób decyzyjnych w firmach, potrzebujących fachowego doradztwa w kwestiach strategicznych, marketingowych czy managerskich. Co zyskasz? Praktyczne wskazówki, porady i gotowe rozwiązania, dzięki którym Twój biznes rozwinie się i zacznie przynosić zadowalające korzyści. A Ty będziesz mógł skupić się na odkrywaniu swoich pasji i korzystaniu z życia. Dlaczego możesz mi zaufać? Bo sam przebyłem tę drogę. Od zera do poziomu mistrzowskiego. Teraz jestem właścicielem 5-ciu firm, osiągnąłem wolność finansową, zajmuję się tym, co przynosi mi satysfakcję i szczęście, rozwijam się, podróżuję. Wszystko dzięki temu, że wypracowałem konkretne zasady prowadzenia biznesu, nauczyłem się świetnie zarządzać sobą w czasie i być hiperproduktywnym w codziennej pracy. Teraz także Ty możesz skorzystać z mojej wiedzy oraz doświadczenia i wprowadzić swój biznes na najwyższy poziom.

Korzyści z mentoringu:

  1. Skrócisz swoją drogę do osiągnięcia celu, mając u boku kogoś, kto ten cel już osiągnął.

  2. Otrzymasz gotowe narzędzia do rekrutacji i selekcji ciekawych ludzi, partnerów czy dostawców.

  3. Poznasz krok po kroku strategie marketingu social-mediowego, szeptanego i partyzanckiego.

  4. Nauczysz się stosować zasadę Pareto i zarządzać strategicznie zamiast operacyjnie.

  5. Otrzymasz możliwość zadania Jakubowi dowolnego pytania biznesowego na żywo.

„Prawdziwie pomaga Pan ludziom !”

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

 

Jacek Santorski 400x400

JACEK SANTORSKI
Założyciel Akademii Psychologii Przywództwa

WYBRANE MARKI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁEM:

MENTORING BIZNESOWY:

PRZYKŁADY TEMATÓW:

1. STRATEGIA BIZNESU, KTÓRA SKRACA WYSIŁEK

(jak zamiast mikrozarządzania, skupić się na kluczowych elementach i być liderem w swoim biznesie, zamiast odpisywania na maile… )

2. MARKETING W RZECZYWISTOŚCI “Y-GREK”

(jak zbudować ideę, wokół której pojawią się „wyznawcy” i w jaki sposób nie bankrutując, promować się na szeroką skalę)

3. BUDOWANIE SAMODZIELNEGO ZESPOŁU

(jak zbudować zespół pasjonatów, którzy chcą być odpowiedzialni za wynik firmy oraz jak ich motywować, żeby opłacało im się wzrastać)

„Polecam Jakuba”

Jakub był naszym trenerem mentalnym na Mistrzostwach. Jest inteligentny i zabawny, a na scenie to prawdziwy showman, który ma bardzo pozytywną energię i potrafi uczyć ludzi ważnych rzeczy. Polecam Jakuba!

Stephane Antiga

STEPHANE ANTIGA
Trener Mistrzów Świata w siatkówce

FAKTY:

jbb

Mówca:

Nazywam się Jakub B. Bączek i pomagam ludziom odnaleźć w sobie siłę do działania i pracy nad sobą. Moją specjalnością są trening mentalny i hiperproduktywność. Wszystko, czego uczę podczas moich szkoleń czy wystąpień znam z doświadczenia.

Skąd wiem, jak umiejętnie zachowywać równowagę między życiem zawodowym a osobistym?

Na pewnym etapie życia wprowadziłem zasady, dzięki którym dziś potrafię działać efektywnie, kierować kilkoma dużymi projektami jednocześnie, a przy tym odnaleźć czas na przyjemności i spełnianie marzeń. Właśnie tego można nauczyć się podczas treningu ze mną.

Moją pasją i misją jest pomaganie innym, motywowanie do pracy, inspirowanie do podejmowania ważnych zmian.

Metody, które stosuję i forma szkoleń może nie zawsze są konwencjonalne, ale na pewno skuteczne, o czym przekonało się już wiele osób ze świata sportu, polityki czy biznesu, osiągając z moją pomocą sukces.

Jeśli nie boisz się wyzwań, wyjścia ze strefy komfortu i podążania pod prąd, mój trening jest właśnie dla Ciebie!

Power Speech

Szczegóły:

Nie masz pewności czy powinieneś skorzystać z mojego mentoringu? Współpraca ze mną pomoże Ci wyeliminować błędy w prowadzeniu biznesu i obrać właściwy kierunek rozwoju. Pokażę Ci, co musisz zmienić i co zrobić, aby osiągnąć konkretne rezultaty i cele. Skąd czerpię wiedzę? Sam jestem właścicielem 5-ciu świetnie prosperujących firm, na co dzień robię to, co kocham – dzielę się wiedzą z innymi. W tym wszystkim znajduję czas na przyjemności, podróże i spełnianie swoich marzeń. Do wszystkiego doszedłem zaczynając od zera – zmieniając sposób zarządzania sobą w czasie, stawiając na hiperproduktywność w pracy, zaciekle dążąc do celu. Możesz zaufać mojemu doświadczeniu.

Jak przebiega mentoring biznesowy? Po wnikliwej analizie oraz zdiagnozowaniu problemów i obszarów, nad którymi trzeba popracować, ustalimy okres naszej współpracy – od 6 miesięcy do roku. Wtedy rozpoczniemy indywidualny cykl spotkań, zazwyczaj trwających 2 godziny, podczas których krok po kroku wyciągnę wnioski z dotychczasowych działań i podpowiem Ci praktyczne rozwiązania. Bez owijania w bawełnę i zbędnych dygresji. Same konkrety!

Klienci, którzy już skorzystali z mentoringu biznesowego potwierdzają jego skuteczność – pozytywne zmiany i zwiększone przychody. Chcesz poznać referencje? Napisz do nas!

Mentoring-terminy

Terminy i Ceny:

Jeśli jesteś zainteresowany moim mentoringiem, koniecznie skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów. Zapoznanie się z sytuacją Twojej firmy oraz opracowanie programu wymagają czasu, dlatego warto rezerwować terminy z wyprzedzeniem.

W związku z wieloma zobowiązaniami mogę pozwolić sobie na prowadzenie mentoringu biznesowego z maksymalnie trzema osobami jednocześnie. Zastrzegam sobie również prawo do odmówienia Klientowi pomocy, jeśli działalność firmy stoi w sprzeczności z moimi przekonaniami.

Ile to kosztuje? Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od postawionego celu, wymagań Klienta czy tematyki. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, umów się na wstępną rozmowę!

ZAPYTANIA:

Filip Herma
Manager Jakuba B. Bączka
tel.: 0048 791 999 222
e-mail: manager@JakubBBaczek.pl

_MG_8600

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń i zapytaj :-)
tel.: 0048 791  999 222,
e-mail: biuro@JakubBBaczek.pl

Facebook - Polub Mój Profil