dla biznesu

Twój biznes mógłby rozwijać się lepiej. Nie wiesz, w jaki sposób zmotywować swoich podwładnych do wydajniejszej pracy i lepszych wyników? Jako manager chcesz pobudzić swój zespół do efektywniejszej współpracy, ale brakuje Ci pomysłów na skuteczny doping?

Power Speech

To niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla pracowników, całych zespołów czy drużyn sportowych. Ten rodzaj szkolenia jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej – teraz również w Polsce możesz skorzystać z jego genialnych efektów.

Biznesowa Integracja

Przy współpracy ze STAGEMAN Group proponujemy Wam tygodniowy wyjazd w bardzo atrakcyjne miejsce. Program wyjazdu naszpikowany jest zajęciami scalającymi grupę i tworzącymi trwałe relacje zespołu. Dodatkowo wszystko pieczętują sesje grupowe oraz indywidualne z samym Jakubem B. Bączkiem, który obecny jest podczas całego wyjazdu.

Mentoring Biznesowy

Może się zdażyć tak, że ty i Twój biznes potrzebujecie unikalnego, skrojonego na miarę produktu. Może się okazać, że będzie trzeba najpierw pomóc w diagnozie wyzwania, a potem stworzyć unikalne rozwiązanie, tak abyś Ty, Twój zespół i Wasza firma weszła na kolejny poziom rozwoju. Odezwij się do nas i opowiedz w czym możemy Ci pomóc.

power speech

Postaw na power speech w moim wykonaniu, który każdego pobudzi do działania! Tej metodzie zaufały już największe polskie firmy (takie jak Orange, Bank Millenium, Orlen, ING, Polsat, PZU, Link4, BOSCH, L’Oreal, Ferrero, Ernst & Young, BZ WBK, Plus, YAMAHA i wiele innych). Twoja kolej!

Czym jest power speech?

To niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla pracowników, całych zespołów czy drużyn sportowych. Ten rodzaj szkolenia jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej – teraz również w Polsce możesz skorzystać z jego genialnych efektów.

Power speech może być nie tylko źródłem energii i siły dla Ciebie i Twoich pracowników, ale także rewelacyjnym i bardzo oryginalnym urozmaiceniem każdej konferencji czy firmowego spotkania. Przekonaj się o jego niezwykłym działaniu!

przykładowe tematy wystąpień

 1. #MentalPower – umysł jak spadochron
  (efektywność osobista, motywacja na wyniki, praca z emocjami i nawykami) Standing ovation na evencie „Efektywne Przywództwo” (1500 osób)
 2. Sprzedaż zaczyna się w głowie
  (realne zwiększenie sprzedaży lub zwrot pieniędzy, system dedykowany indywidualnym potrzebom handlowców, ilość projektów w roku mocno ograniczona)
 3. Marzenia się nie spełniają!
  (motywacja do rozwoju osobistego i poprawy wyników, budowanie grupy) Standing ovation na evencie „Życie bez ograniczeń” (30 000 osób)

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów Neuronauki

Polecam Kubę, bo to praktyk, który wie o czym mówi. Jeśli mówi o biznesie to dlatego, że sam zbudował od zera dużą firmę, a jeśli mówi o treningu mentalnym to dlatego, że pomaga ludziom osiągać sukcesy.

Paweł Zagumny

Siatkarz Reprezentacji Polski, Mistrz Świata 2014

Mówca:

Moją specjalnością są trening mentalny i hiperproduktywność. Wszystko, czego uczę podczas moich szkoleń czy wystąpień, znam z doświadczenia. Skąd wiem, jak umiejętnie zachowywać równowagę między życiem zawodowym a osobistym?

Na pewnym etapie życia wprowadziłem zasady, dzięki którym dziś potrafię działać ⭐ efektywnie, kierować kilkoma dużymi projektami jednocześnie, a przy tym odnaleźć czas na przyjemności i spełnianie marzeń. Właśnie tego można nauczyć się podczas treningu ze mną.

szczegóły:

Czy Power Speech sprawdzi się w przypadku Twojej firmy czy zespołu? Ta metoda jest świetna zarówno w przypadku niewielkich grup (ok. 10 osób), jak i tych bardzo licznych (nawet 40 tysięcy osób). Każde wystąpienie dostosowuję do odbiorców pod względem ich danych demograficznych oraz zawodowych.

Prowadzę je tak, aby uczestnicy byli cały czas skupieni i chętnie angażowali się w jego przebieg. Przecież o to chodzi, o podjęcie inicjatywy! Power speech w moim wykonaniu trwa od 30 do 90 minut i jest naszpikowany praktyczną wiedzą oraz pomocnymi radami. Podczas szkolenia nie zabraknie też humoru, inspiracji i energii, którymi z chęcią dzielę się z innymi. Zainteresowany?

terminy i ceny:

Jeśli jesteś zainteresowany moim power speech, koniecznie skontaktuj się mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Termin trzeba zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem (wyjątkiem są miesiące wakacyjne). Zdecydowanie łatwiej trafić na wolny termin w ciągu tygodnia niż w weekend.

Ile to kosztuje? Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od postawionego celu, Twoich wymagań czy tematyki. Płatność odbywa się dwuetapowo: 50% kwoty w formie przedpłaty w momencie zamówienia, a 50% po moim wystąpieniu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, kliknij “INTERESUJE NAS POWER SPEECH”.

Biznesowa integracja

Wyjazdy dla grup „Business and pleasure”. Jeśli czujesz, że Twoim pracownikom potrzebny jest porządny kopniak motywacyjny połączony z integracją to będzie to najlepsza inwestycja!

Dlaczego warto?

 • Zadbacie o relacje w grupie (lepsza współpraca).
 • Osiąganiecie zamierzone cele biznesowe.
 • Poprawicie wewnętrzną współpracę.
 • Nagrodzicie swoich pracowników.
 • Poprawicie warunki pracy.
 • Ocieplicie wizerunek firmy.
 • Poprawicie komunikację.
 • Skutecznie wprowadzicie zmiany.

kto organizuje wyjazd?

PAWEŁ CIEŚLAK – dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas 10-letniej kariery jako pilot i animator jest w stanie profesjonalnie zająć się Twoją grupą. Zajmie się dostosowaniem programu do każdej grupy, stworzeniem przestrzeni do realizacji indywidualnych potrzeb firmy, zajmie się opieką i częścią team-buildingową podczas wyjazdu.

Wspomagany przez drugiego pilota-animatora jest w stanie stworzyć niezapomnianą atmosferę, która udzieli się wszystkim uczestnikom. Jeśli zastanawiasz się nad tym pomysłem, kliknij “INTERESUJE NAS BIZNESOWA INTEGRACJA”, a Paweł doradzi Ci jak osiągnąć Twój cel.

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów Neuronauki

Jakub na scenie? A gdzież miałby być, jak nie tam? Wiem, co mówię. Merytoryczny, wiarygodny i skuteczny, bo osiąga to, o czym inni tylko opowiadają. Łamie z wdziękiem zasadę, że milczenie jest złotem.

Piotr Szwedes

Aktor teatralny i filmowy

Mentoring Biznesowy

Dla kilku ambitnych, zdeterminowanych liderów jestem gotowy zaoferować również mój mentoring. Indywidualnie popracujemy nad warstwą psychologiczną, biznesową i finansową. Mój czas, to jeden z moich najcenniejszych zasobów, dlatego strzegę go zazdrośnie, ale jeśli czujesz, że powinniśmy popracować razem w wąskim gronie, to zapytaj o “Business Mentoring” i do zobaczenia na naszym wspólnym spotkaniu.

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli czujesz, że Twoja firma może być zainteresowana współpracą z nami, ale czujesz, że potrzebujesz więcej informacji, to z radością, cierpliwością i uwagą z Tobą porozmawiamy i dopasujemy nasze rozwiązania do potrzeb Twojej firmy. Jaka forma kontaktu będzie najlepsza? Kliknij “Mam dodatkowe pytania” i wybierz najlepszą dla Ciebie opcję.

Co mnie inspiruje?

Chcesz wiedzieć? To pozwól, że raz na jakiś czas prześlę Ci, esencjonalną wiadomość, inspirację, lub informacje o promocjach. Ode mnie dla Ciebie! Do zobaczenia!