Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCHTM – Poznań

8 weekendowych zjazdów…
START: 26-27.05.2018

Akademia Trenerów MentalnychTM to całoroczny program, który kompleksowo i dogłębnie zajmuje się tematem Treningu Mentalnego – w oparciu o najnowsze badania psychologiczne, wieloletnie doświadczenie na polu biznesowym i sportowym oraz… filozofię Wschodu! To niesamowite połączenie, scalone w jedno przez nietuzinkowego Jakuba B. Bączka, gwarantuje, że po przejściu tego programu już nic nie będzie takie samo.

Jakub B. Bączek oraz zespół #MentalPower zapraszają Cię na pierwszą w Polsce Akademię Trenerów Mentalnych™. Kształcimy specjalistów przyszłości, a o skuteczności i przydatności treningu mentalnego do sportu nikogo już chyba nie trzeba przekonywać…

Zdobądź wiedzę certyfikowaną przez trenera mentalnego Mistrzów Świata i Olimpijczyków – Jakuba B. Bączka. Zdobądź zawód, który zmienia świat.

Jakub B. Bączek – twórca lub współtwórca kilku marek. Medalista mistrzostw świata, jako trener mentalny złotej kadry narodowej siatkarzy Stéphane Antiga. Specjalizuje się w budowaniu niszowych biznesów od zera i w budowaniu samodzielnych zespołów. Jest wolny finansowo, a swoje wykłady i szkolenia traktuje jako pasję i misję.

Ma dar przekazywania wiedzy w sposób nieszablonowy, humorystyczny i… bardzo skuteczny. Zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął.

Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd. Dzięki temu, udaje mu się inspirować zarówno studentów, myślących o swojej pierwszej firmie, jak i biznesmanów, którzy chcą kupić swoją pierwszą nieruchomość w licytacji komorniczej. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz blisko 100 publikacji, w tym „Zarobić Milion, idąc pod prąd” (600 egzemplarzy sprzedanych w 3 dni od prapremiery!).

Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza„. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili…

PROGRAM

Program Akademii Trenerów MentalnychTM – Poznań

26-27 maja 2018

Jednostka i grupa w Treningu Mentalnym

16-17 czerwca 2018

Budowanie pewności siebie, czyli obudź w sobie Olbrzyma

07-08 lipca 2018

Prawo do porażki, czyli obudź w sobie karła

04-05 sierpnia 2018

Tu i teraz – metody polepszania koncentracji

22-23 września 2018

Nawyk zwyciężania (Mistrzostwo Osobiste)

20-21 października 2018

Wewnętrzny spokój, czyli mentalne SPA

10-11 listopada 2018

Nowoczesne metody pracy psychologicznej

08-09 grudnia 2018

PR, marketing i personal branding – Twoja marka, Twoje produkty

Dream Team 2017
img1
_MG_8630

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń i zapytaj :-)
tel.: 0048 733 858 858,
e-mail: biuro@mental-power.pl

GALERIA ZDJĘĆ

Facebook - Polub Mój Profil